درباره ما

آژانس دیجیتال مارکتینگ اسنایپر 

 چرا خدمات اسنایپر بهتر از بقیه هستند؟

راه حل های ارائه شده توسط ما کار می کنند : ما بارها و بارها آن را ثابت کرده ایم

تجربه مهم است

برای بیش از 10 سال، اسنایپر به مشاغل در همه صنایع کمک کرده تا حضور آنلاین خود را افزایش دهند تا درآمد بیشتری کسب کنند. ما تجربه و داستان های موفقیت مشتری را برای حمایت از هر کسب و کاری بزرگی داریم که می خواهند ترافیک آنلاین را افزایش دهند و سرنخ های خود را افزایش دهد. بسیاری از کارشناسان سئو ما برای بیش از یک دهه پیشرو این صنعت بوده اند. اگر کسی مشکلی داشته باشد، همه ی تیم ما وارد آن می شویم.

متخصصین حرفه ای 

ما بر این باوریم که وظیفه ما این است که فرآیند فنی و پیچیده بازاریابی دیجیتال را تا حد امکان برای مشتریان خود ساده و حرفه ای پیاده سازی کنیم. یکی از راه‌هایی که ما برای انجام این کار انجام می‌دهیم، ارائه یک نقطه تماس برای هر مشتری برای مدیریت پروژه شماست. ما بصورت حرفه ای با آنالیز کامل کسب و کار شما را شناسایی و نیازهای منحصر به فرد شما را درک می کنیم .

روابط و نتایج

ما به دو ارزش اصلی معتقدیم : روابط و نتایج . ما برای هر مشتری اینجا هستیم، این ستون ماست. ما متخصصان حرفه ای داریم که در کمک به مشاغل در هر اندازه ای که باشند ( چه کوچک و چه بزرگ ) برای دستیابی به رشد تصاعدی کسب و کار ،  تخصص دارند. تیم دیجیتال مارکتینگ ما برای رسیدن به جایگاه بهتر مشتریان خود سخت تلاش می کنند .

ما همیشه در حال بهتر شدن هستیم

سئو هرگز ثابت نیست و ما نیز اینطور نیستیم. سئو به دلیل به روز رسانی های متعدد الگوریتم گوگل در هر سال که بر فاکتورهای رتبه بندی تاثیر می گذارد همیشه در حال تغییر است و ما همیشه در صدر آخرین اخبار و روندها هستیم. تیم بهینه سازی موتور جستجوی ما به طور مداوم در حال یادگیری تکنیک های جدید و به روز ماندن است تا جلوتر از بقیه بماند . مطمئن باشید، شرکت سئوی ما فعال است .

ما منصفانه بازی می کنیم

ما در هر کاری که انجام می دهیم صداقت و درستکاری را ارج می نهیم. ما همیشه منصفانه بازی می‌کنیم و از سئو کلاه سفید استفاده می‌کنیم تا نتایج را بدون ارسال هرزنامه یا بازی در سیستمی که می‌تواند منجر به جریمه‌های احتمالی Google شود، به دست آوریم. به زبان ساده: برای برنده شدن در سئو، مجبور نیستیم تقلب کنیم. به عنوان یک شریک برتر Google، ما طبق قوانین عمل می کنیم و هرگز کسب و کار شما را به خطر نمی اندازیم. ما هرگز صداقت خود را به خطر نمی اندازیم.

گزارشات شفاف

در حالی که رقبای ما ممکن است از نتایج غیر واقعی استفاده کنند، ما شفافیت کامل را حفظ می کنیم تا بتوانید از نزدیک ببینید که چگونه تلاش های ما باعث افزایش درآمد آنلاین شما می شود. گزارش های سفارشی و عمیق ما شامل دسترسی 24 ساعته به یک پورتال مشتری آنلاین، گزارش های گوگل آنالیتیکس برای ارائه یک نمای کلی از عملکرد سئو سایت شما، رتبه بندی کلمات کلیدی به روز شده منظم، تفکیک ماهانه وظایف سئوی ما و خلاصه گزارشات ماهانه بررسی بهبودها و استراتژی سئو می باشد .