بهترین نوع پست اینستاگرام کدام است؟ چند صفحه ای، تصویر یا ویدئو

بهترین نوع پست اینستاگرام کدام است؟ چند صفحه ای، تصویر یا ویدئو

بهترین نوع پست اینستاگرام کدام است؟ چند صفحه ای، تصویر یا ویدئو

اگر از اینستاگرام برای بازاریابی و توسعه فروش محصولات و خدمات خود استفاده می کنید، بهتر است بدانید کدام نوع پست تعاملات بیشتری را برای شما به همراه دارد. انواع پست‌هایی که می‌توانید در فید اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید در طول سال‌ها تکامل یافته‌اند، از تصاویر تک گرفته تا پست‌های چند صفحه ای و ویدیو. اما چه نوع پست اینستاگرام تعامل و عملکرد بهتری دارد ؟ ما بیش از 81 میلیون پست فید اینستاگرام (به استثنای Reels) را برای یافتن پاسخ، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم و نتایج را ثبت کردیم.

کدام نوع پست فید اینستاگرام بیشترین تعامل را دارد؟

با استفاده از داده های جمع آوری شده از 1 ژانویه 2021 تا 28 فوریه 2022، بیش از 44 میلیون پست فید اینستاگرام ( به استثنایReels )  را تجزیه و تحلیل کردیم و به این نتیجه رسیدیم:

پست های چند صفحه ای بالاترین میانگین نرخ تعامل را در بین تمام انواع پست های فید دارند، میانگین نرخ تعامل تصاویر کمی بالاتر از پست‌های فید ویدیویی است (به استثنای چند صفحه ای)

کدام پست اینستاگرام بهتر است

اما آیا همیشه اینطور بوده است؟ ما بیشتر بررسی کردیم و 37 میلیون پست فید اینستاگرام اضافی را تجزیه و تحلیل کردیم، این بار شامل پست‌های مربوط به سال 2020:

کدام پست اینستاگرام بهتر است

همانطور که می بینید، دو دیدگاه اصلی وجود دارد:

میانگین نرخ تعامل برای همه انواع پست فید در طول زمان کاهش یافته است

پست های چند صفحه ای به طور مداوم بالاترین میانگین نرخ تعامل را در بین انواع پست های فید دارند

اکنون بیایید بررسی کنیم که چرا اینطور شده است! چرا تعامل اینستاگرام برای پست های فید کاهش می یابد؟

داده ها واضح است: تعامل اینستاگرام برای پست های فید (عکس، چند صفحه ای و ویدیو) سال به سال کاهش می یابد و دلیل آن چیزی نیست بجز ریلز. اینستاگرام این واقعیت را پنهان نکرده است که Reels یک اولویت اصلی برای این برنامه است و به همین دلیل، سایر انواع پست (در حال حاضر) در جایگاه دوم قرار گرفته اند.

چرا پست های چند صفحه ای اینستاگرام بهترین نوع پست های فید برای تعامل هستند؟

بر اساس بررسی های انجام شده، پست‌های چند صفحه ای به طور مداوم در طول سال‌ها از پست‌های تصویری و ویدئویی بهتر عمل کرده‌اند که با توجه به اینکه چقدر در ایجاد تعامل موثر هستند، چندان تعجب آور نیست.

اول، زمان صرف شده نشانگر الگوریتم اینستاگرام است و شما زمان بیشتری را صرف پیمایش در پست چند صفحه ای می کنید تا یک عکس.

دوم، پست‌های چند صفحه ای اغلب بیش از یک بار در فیدهای کاربران ظاهر می‌شوند و فرصت لایک، نظر و اشتراک‌گذاری را دو برابر (یا سه برابر می‌کنند).

بنابراین، اگر می خواهید تعامل خود را در اینستاگرام افزایش دهید، خلاقیت در پست های چند صفحه ای ایده خوبی است.

نظر بدهید

خدمات مارکت اسنایپر مرتبط