آموزش معامله‌ گری

آشنایی کامل با سبک پرایس اکشن RTM

معرفی جامع پرایس اکشن  RTM

معرفی جامع پرایس اکشن   RTM

بیوگرافی آقای ایف میانته (if myante)

ایف میانته کسی است که امروز همه او را صاحب و مبدع سبک پرایس اکشن RTM می‌دانند. همه چیز از فروم های سایت فارکس فکتوری در سال 2011 شروع شد، جایی که ایف و ردسورد 11 با قرار دادن چارت‌هایی از سبک تازه ی خود سعی در پیش بینی رفتار قیمت بدون استفاده از اندیکاتور ها و الگوهای قیمتی گذشته داشتند. آنها سعی کردند با مفاهیمی جدید حرکت قیمت را توجیه کنند و به سمت پیش بینی رفتار بعدی قیمت گام بردارند.

آشنایی کامل با سبک پرایس اکشن البروکس

پرایس اکشن البروکس

معرفی سبک پرایس اکشن البروکس

آقای البروکس در 23 فوریه 1952 در آمریکا به دنیا آمد (او اکنون 70 ساله است)، او در سن 40 سالگی حرفه ی خود که چشم پزشکی بود را رها کرد تا کار خود را به عنوان یک معامله گر تمام وقت پرایس اکشن آغاز کند.

آقای بروکس، لایسنس پزشکی خود را از دانشگاه شیکاگو گرفته است و علاوه بر آن، تعداد زیادی مقاله و ژورنال علمی راجع به بیماریها و جراحی چشم نگاشته است.

معاملات شانسی در فارکس و ارز دیجیتال

معاملات شانسی در فارکس

آیا می توانید با ورود تصادفی به روش شیر یا خط کردن پول بدست آورید؟ بله!

توضیحاتی درباره این تجربه

با الهام از مربی معامله گري Tharp. K Van ، به اصطلاح آزمایش (شیر یا خط) Flip-Coin چند سال پیش توسط خودم انجام شد تا پس از شروع موقعیت ، تأثیر مدیریت معامله بر برد و باخت را آزمایش کنم. پیش از این ، من اهمیت زیادی را برای خروج هوشمندانه از معامله شنیده بودم. وان در کتاب‌های خود آورده است که یک خروج خوب قادر به جبران ورود ضعیف است.

بانک ها و موسسات با چه کندلی وارد بازار می‌شوند ؟

بانک ها و موسسات با چه کندلی وارد بازار می‌شوند ؟

اسپانسر کندل چیست؟

اسپانسر کندل مجموعه ای از سفارشات خرید یا فروش است که معمولا توسط قیمت سازمانی تعیین می شود تا جهت حرکت قیمت را معکوس کند و یا قیمت در جهت روند اصلی با مومنتم بیشتری حرکت کند. اسپانسر کندل یک سطح قیمتی خاص (یک کندل خاص) است.

از مزایای اسپانسر کندل ارائه ورود های با دقت بالا است. اسپانسر کندل اطلاعاتی را در مورد جایی که احتمال برگشت قیمت زیاد است به شما ارائه می دهد. این روش تکنیکی برای سوار شدن در پولبکها در روندها با ورودهایی دقیق است ، که در این روش ترید کردن، ورود های کم ریسک و ریسک به ریوارد بالا داریم.

معرفی جامع سبک معاملاتی ICT

معرفی جامع سبک معاملاتی ICT

معرفی جامع سبک معاملاتی ICT

بیوگرافی آقای مایکل هادلستون بنیانگذار سبک ICT

مایکل هادلستون (Michael Huddleston) که اصالتی آمریکایی دارد، بنیان گذار و استاد سبک ICT از دانشجویان لری ویلیامز بوده است؛ مایکل چیزی غریب به 30 سال سابقه ی تدریس و ترید در کارنامه ی خود دارد.  او تاکنون بیش از 50 هزار معامله گر را آموزش داده و برای ترید آماده کرده است.