آموزش دیجیتال مارکتینگ

چرا بازاریابی دهان به دهان

تبلیغات سنتی درحال بی اثر شدن و شکست است؛ زیرا مشتریان دیگر به آن اعتماد ندارند. ممکن است انتخاب و اجرای تبلیغات سنتی برای یک مدیر کسب وکار ساده تر باشد، اما برای اکثر کسب‌وکارها، تاثیر آن به تدریج در حال کم و کمتر شدن است.

بهترین نوع پست اینستاگرام کدام است؟ چند صفحه ای، تصویر یا ویدئو

انواع پست‌هایی که می‌توانید در فید اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید در طول سال‌ها تکامل یافته‌اند، از تصاویر تک گرفته تا پست‌های چند صفحه ای و ویدیو. اما چه نوع پست اینستاگرام تعامل و عملکرد بهتری دارد ؟ ما بیش از 81 میلیون پست فید اینستاگرام (به استثنای Reels) را برای یافتن پاسخ، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم و نتایج را ثبت کردیم.

هشت راه برای ایجاد استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام، پویاترین پلتفرم رسانه اجتماعی برای بازاریابان اینترنتی است و اگر می خواهید کسب و کار خود را با پلتفرم اینستاگرام توسعه دهید، ایجاد محتوای با کیفیت و جذاب بیش از آنچه تصور می کنید مهم است. این پلتفرم در ماه های گذشته تغییرات زیادی داشته است و مدیران رسانه های اجتماعی باید خود را با روندهای جدید وفق دهند. وقتی صحبت از استراتژی تولید محتوای اینستاگرام می شود، آیا می دانید چه چیزی را باید منتشر کنید؟ چه زمانی و حتی چند وقت یکبار باید پست ها را منتشر کنید؟ امروز، نحوه ایجاد محتوای اینستاگرام با کیفیت بالا را برای معرفی برند و افزایش فروش را توضیح می دهیم.

چگونه یک استراتژی بازاریابی محتوایی موثر ایجاد کنیم

بازاریابی محتوا یک روش تبلیغاتی است که توسط بسیاری از کسب و کارها در سطح جهانی استفاده می شود. در میان سایر موارد، بازاریابی محتوایی یک تاکتیک کلیدی برای افزایش آگاهی از برند شما، تسهیل تبدیل سرنخ و ایجاد مسیر فکری در ذهن کاربران است. اما چه یک مبتدی در بازاریابی محتوا باشید و چه یک حرفه ای باتجربه، اگر می خواهید از رقبای محتوایی خود جلوتر باشید، بررسی مجدد نکات استراتژی ضروری است. به همین دلیل است که ما یک فرآیند 7 مرحله‌ای ساده ارائه کرده‌ایم تا به شما نشان دهیم چگونه یک استراتژی بازاریابی محتوای مؤثر ایجاد کنید