آموزش دیجیتال مارکتینگ

بهترین نوع پست اینستاگرام کدام است؟ چند صفحه ای، تصویر یا ویدئو

انواع پست‌هایی که می‌توانید در فید اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید در طول سال‌ها تکامل یافته‌اند، از تصاویر تک گرفته تا پست‌های چند صفحه ای و ویدیو. اما چه نوع پست اینستاگرام تعامل و عملکرد بهتری دارد ؟ ما بیش از 81 میلیون پست فید اینستاگرام (به استثنای Reels) را برای یافتن پاسخ، مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم و نتایج را ثبت کردیم.

هشت راه برای ایجاد استراتژی تولید محتوا در اینستاگرام

اینستاگرام، پویاترین پلتفرم رسانه اجتماعی برای بازاریابان اینترنتی است و اگر می خواهید کسب و کار خود را با پلتفرم اینستاگرام توسعه دهید، ایجاد محتوای با کیفیت و جذاب بیش از آنچه تصور می کنید مهم است. این پلتفرم در ماه های گذشته تغییرات زیادی داشته است و مدیران رسانه های اجتماعی باید خود را با روندهای جدید وفق دهند. وقتی صحبت از استراتژی تولید محتوای اینستاگرام می شود، آیا می دانید چه چیزی را باید منتشر کنید؟ چه زمانی و حتی چند وقت یکبار باید پست ها را منتشر کنید؟ امروز، نحوه ایجاد محتوای اینستاگرام با کیفیت بالا را برای معرفی برند و افزایش فروش را توضیح می دهیم.

کپشن اینستاگرام چیست و چرا مهم است ؟

بازاریابی موفق اینستاگرام تماماً به جنبه های بصری و تصویری بستگی دارد. عکس ها و ویدئوهایی که منتشر می کنید فالوورها را جذب می کند، شخصیت منحصر به فرد شما و کسب و کار را برجسته می کند و شما را متمایز می سازد. با این حال، فقط به این دلیل که اینستاگرام یک پلت فرم بصری (تصویری) است، به این معنی نیست که کلمات و توضیحات شما مهم نخواهد بود.