خدمات سئو سایت

بازدید : 409   |      

شما می دانید به چه چیزی نیاز دارید اما نمی دانید چگونه آن را بدست آورید. متخصصان سئو ما این را بارها و بارها از مشتریان سئو می شنوند که با آژانس بازاریابی اینترنتی اسنایپر تماس می گیرند.
احتمالاً به دلیل یک یا چند مورد از دلایل زیر اینجا هستید:
- وب سایت شما به صورت آنلاین یافت نمی شود.
- اخیراً ترافیک وب سایت شما کاهش یافته است و دلیل آن را نمی دانید.
- ناگهان، حجم تماس های دریافتی و سرنخ های شما کاهش یافته است.
- در حال راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید هستید و می‌خواهید به سرعت تجارت جدید را افزایش دهید.
اگر هر یک از این چهار مورد برایتان پیش آمده یک زنگ خطر برای کسب و کار شماست، مطمئن باشید به شرکت سئو مناسبی رسیده اید. دلیلی وجود دارد که اسنایپر در حال حاضر به ده ها مشتری SEO خدمات ارائه می دهد و راه حل های بهینه سازی برای پاسخ به الگوریتم همیشه در حال تغییر گوگل ارائه می دهد.

خدمات بهینه سازی سایت و فروشگاه اینترنتی

خدمات بهینه سازی سایت و فروشگاه اینترنتی

شما می دانید به چه چیزی نیاز دارید اما نمی دانید چگونه آن را بدست آورید. متخصصان سئو ما این را بارها و بارها از مشتریان سئو می شنوند که با آژانس بازاریابی اینترنتی اسنایپر تماس می گیرند.

احتمالاً به دلیل یک یا چند مورد از دلایل زیر اینجا هستید:

 • وب سایت شما به صورت آنلاین یافت نمی شود.

 • اخیراً ترافیک وب سایت شما کاهش یافته است و دلیل آن را نمی دانید.

 • ناگهان، حجم تماس های دریافتی و سرنخ های شما کاهش یافته است.

 • در حال راه‌اندازی یک وب‌سایت جدید هستید و می‌خواهید به سرعت تجارت جدید را افزایش دهید.

اگر هر یک از این چهار مورد برایتان پیش آمده یک زنگ خطر برای کسب و کار شماست، مطمئن باشید به شرکت سئو مناسبی رسیده اید. دلیلی وجود دارد که  اسنایپر در حال حاضر به ده ها مشتری SEO خدمات ارائه می دهد و راه حل های بهینه سازی برای پاسخ به الگوریتم همیشه در حال تغییر گوگل ارائه می دهد.

 رشد کسب و کار آنلاین

 ارائه راه حل های سئو برای حل مشکلات شما

هدف ما رشد کسب و کار آنلاین شماست

برای بیش از 10 سال، ما راه‌حل‌های SEO را برای کسب‌وکارهایی که می‌خواهند حضور آنلاین خود را گسترش دهند، سرنخ‌ها را افزایش دهند و درآمد خود را افزایش دهند، ارائه می‌دهیم. تکنیک ها و شیوه های سئو آزموده شده و واقعی ما منجر به داستان های موفقیت بسیاری برای مشتریان شده است.

آیا در صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای کلمات کلیدی که با تجارت یا برند شما مطابقت دارند، هستید؟ اگر اینطور نیست، شما سرنخ های ارزشمند را از دست می دهید و از بازار آنلاین درآمدی ندارید . بهینه سازی موتورهای جستجو یک مورد حاشیه ای نیست  و اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، گزینه ای جز  این مورد وجود ندارد .این بخشی ضروری از هر برنامه ای برای بازاریابی محصولات یا خدمات و به ارمغان آوردن سرنخ ها و فروش های و درخواست ها است.

چرا خدمات سئوی اسنایپر بهتر از بقیه هستند؟

راه حل های سئوی ارائه شده توسط ما کار می کنند: ما بارها و بارها آن را ثابت کرده ایم

خدمات سئوی اسنایپر

 

تجربه مهم است

برای بیش از 10 سال، اسنایپر به مشاغل در همه صنایع کمک کرده تا حضور آنلاین خود را افزایش دهند تا درآمد بیشتری کسب کنند. ما تجربه و داستان های موفقیت مشتری را برای حمایت از هر کسب و کاری بزرگی داریم که می خواهند ترافیک آنلاین را افزایش دهند و سرنخ های خود را افزایش دهد. بسیاری از کارشناسان سئو ما برای بیش از یک دهه پیشرو این صنعت بوده اند. اگر کسی مشکلی داشته باشد، همه ی تیم ما وارد آن می شویم.

متخصصین حرفه ای سئو

ما بر این باوریم که وظیفه ما این است که یک فرآیند فنی و پیچیده بهینه سازی موتورهای جستجو را تا حد امکان برای مشتریان خود ساده کنیم. یکی از راه‌هایی که ما برای انجام این کار انجام می‌دهیم، ارائه یک نقطه تماس برای هر مشتری برای مدیریت پروژه شماست. ما بصورت حرفه ای با آنالیز کامل کسب و کار شما را شناسایی و نیازهای منحصر به فرد شما را درک می کنیم .

روابط و نتایج

ما به دو ارزش اصلی معتقدیم : روابط و نتایج . ما برای هر مشتری اینجا هستیم، این ستون ماست. ما متخصصان سئو داریم که در کمک به مشاغل در هر اندازه از کسب و کارهای چه کوچک و چه بزرگ برای دستیابی به رشد تصاعدی تخصص دارند. تیم سئو ما برای رسیدن به جایگاه مشتریان خود سخت تلاش می کنند .

ما همیشه در حال بهتر شدن هستیم

سئو هرگز ثابت نیست و ما نیز اینطور نیستیم. سئو به دلیل به روز رسانی های متعدد الگوریتم گوگل در هر سال که بر فاکتورهای رتبه بندی تاثیر می گذارد همیشه در حال تغییر است و ما همیشه در صدر آخرین اخبار و روندها هستیم. تیم بهینه سازی موتور جستجوی ما به طور مداوم در حال یادگیری تکنیک های جدید و به روز ماندن است تا جلوتر از بقیه بماند . مطمئن باشید، شرکت سئوی ما فعال است .

ما منصفانه بازی می کنیم

ما در هر کاری که انجام می دهیم صداقت و درستکاری را ارج می نهیم. ما همیشه منصفانه بازی می‌کنیم و از سئو کلاه سفید استفاده می‌کنیم تا نتایج را بدون ارسال هرزنامه یا بازی در سیستمی که می‌تواند منجر به جریمه‌های احتمالی Google شود، به دست آوریم. به زبان ساده: برای برنده شدن در سئو، مجبور نیستیم تقلب کنیم. به عنوان یک شریک برتر Google، ما طبق قوانین عمل می کنیم و هرگز کسب و کار شما را به خطر نمی اندازیم. ما هرگز صداقت خود را به خطر نمی اندازیم.

گزارشات شفاف

در حالی که رقبای ما ممکن است از نتایج غیر واقعی استفاده کنند، ما شفافیت کامل را حفظ می کنیم تا بتوانید از نزدیک ببینید که چگونه تلاش های ما باعث افزایش درآمد آنلاین شما می شود. گزارش های سفارشی و عمیق ما شامل دسترسی 24 ساعته به یک پورتال مشتری آنلاین، گزارش های گوگل آنالیتیکس برای ارائه یک نمای کلی از عملکرد سئو سایت شما، رتبه بندی کلمات کلیدی به روز شده منظم، تفکیک ماهانه وظایف سئوی ما و خلاصه گزارشات ماهانه بررسی بهبودها و استراتژی سئو می باشد .

 خدمات SEO که می توانید از اسنایپر انتظار داشته باشید

به عنوان یک شرکت بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل ، اسنایپر مجموعه ای جامع از خدمات حرفه ای بهینه سازی موتورهای جستجو را ارائه می دهد تا کسب و کار شما در جستجو بیشتر دیده شود و تنها با استفاده از تکنیک های سئو کلاه سفید قابل اعتماد، آینده نگر، مانند:

 • استراتژی سئوی سفارشی : ما خدمات سئوی خود را متناسب با نیازهای شما سفارشی می کنیم. ما از تاکتیک هایی استفاده می کنیم که بیشترین تأثیر را برای تجارت منحصر به فرد شما می گذارد.
 • سئوی داخلی : تگ های عنوان، توضیحات متا، تگ های alt، لینک های داخلی و غیره.
 • تحقیق کامل کلمات کلیدی و تحلیل بازار.
 • کپی رایتینگ با کیفیت بالا برای بروز نگه داشتن محتوای سایت و تشویق ترافیک برگشتی.
 • ارزیابی عمیق رقبا .
 • لینک سازی دقیق: به صورت دستی، در دامنه های متنوع با اعتبار دامنه بالا.
 • تاکتیک‌های سئو ارگانیک برای نتایج بلندمدت همراه با تبلیغات پولی برای افزایش سریعتر رشد سایت .
 • پیوند مقالات در رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری.
 • Google Analytics و سایر نرم افزارهای ردیابی داده برای مدیریت روندها، ترافیک و موارد دیگر

 متدولوژی چابک سئو اسنایپر

اولین قدم شما به سوی موفقیت دیجیتال

چشم انداز جستجو به طور مداوم در حال تغییر است. برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو، باید روی خدمات سئو مناسب متناسب با نیازها، خواسته ها و مشتریان هدف کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید. تنها تکیه بر تاکتیک های قدیمی سئو برای حفظ یک حضور آنلاین قوی کافی نیست ، شما باید یک شرکت سئو قابل اعتماد پیدا کنید که بتواند تلاش های بازاریابی دیجیتال شما را تا حدی بالا ببرد.

آژانس بازاریابی اینترنتی اسنایپر یک شرکت سئو مشتری محور است. کارشناسان سئو ما از نزدیک با مشتریانمان همکاری می کنند تا استراتژی های سئوی شخصی سازی شده ای را ایجاد کنند که سودآوری طولانی مدت را به همراه دارد. با استفاده از یک روش اثبات شده، کارآمد و موثر، ما قادر به ایجاد نتایج با کیفیت بالا و قابل اندازه گیری هستیم.

شرکت سئوی ما از روشی به نام «سئوی چابک» استفاده می‌کند که به ما اجازه می‌دهد یک چارچوب کمپین قوی بسازیم که ارزشی برای کسب‌وکار شما فراهم کند. رویکرد چابک سئوی اسنایپر بر اساس فرآیندهای زیر ساخته شده است:

کشف کنید

به‌عنوان شرکت بهینه‌سازی موتور جستجوی شما، برای درک نیازها، خواسته‌ها و انتظارات کسب‌وکار شما وقت می‌گذاریم. در طول مرحله کشف، ما یک جلسه با سهامداران اصلی شرکت شما تشکیل داده و بررسی اولیه سایت را انجام می دهیم . پس از آن، شاخص های کلیدی عملکرد (KPI) شما را شناسایی می کنیم، مسیر تبدیل شما را تعیین می کنیم و تحقیقات گسترده ای برای کلمات کلیدی انجام می دهیم. انجام این کار به ما امکان می دهد تا دانش عمیقی از فرآیندهای شرکت شما، هدف و اهداف سایت کسب کنیم.

تجزیه و تحلیل

مرحله بعدی تجزیه و تحلیل است که معیارهای رقابتی ، ممیزی عمیق سایت ، بررسی تجزیه و تحلیل سایت و ارزیابی ریسک را پوشش می دهد. در این مرحله، تمام داده‌های کسب و کار شما را جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌کنیم تا عواملی را که بر حضور دیجیتالی شما تأثیر می‌گذارند، تعیین کنیم. ما به الگوهای ترافیک گذشته سایت ، سئوی محلی ، استراتژی‌های بک لینک رقبا و تاکتیک‌های ایجاد لینک نگاه می‌کنیم. ما از نتایج تجزیه و تحلیل برای تدوین بهترین رویکرد برای سئوی شما استفاده می کنیم.

استراتژی

هنگامی که تهدیدها و فرصت های بازاریابی شما را شناسایی کردیم، کارشناسان سئو ما یک برنامه بازاریابی آنلاین استراتژیک 60 روزه (SOMP) ایجاد می کنند. این شامل اهداف کمپین شما، نتایج مورد انتظار برای هر کانال بازاریابی و زمان تخمینی تکمیل است. در ماه اول کمپین شما، شرکت سئوی ما مهم ترین جنبه های سئوی شما را در اولویت قرار می دهد. این برای اطمینان از اینکه تمام تلاش‌های سئوی ما نتایج فوری و هدفمندی را ارائه می‌دهد، انجام می‌شود.

اجرا کنید

در این مرحله شروع به اجرای SOMP می کنیم. ما صفحات وب و پست های وبلاگ شما را با کلمات کلیدی با عملکرد بالا بهینه می کنیم، ساختار سایت شما را بهبود می بخشیم و لیست های کسب و کار شما را مدیریت می کنیم. شرکت سئوی ما همچنین از یک استراتژی چند کانال برای بهبود نتایج کلی سئوی شما استفاده می کند. ما کمپین های مدیریت رسانه های اجتماعی را اجرا می کنیم و به وب سایت های شخص ثالث دسترسی پیدا می کنیم تا دسترسی آنلاین شما را افزایش دهیم.

اندازه گیری کنید

از لحظه ای که در شرکت سئوی ما ثبت نام می کنید، ما یک سیستم ردیابی راه اندازی می کنیم که به ما امکان می دهد پیشرفت آنلاین شما را نظارت کنیم و تأثیر کمپین سئوی شما را درک کنیم ( این کار را با استفاده از سرچ کنسول انجام می دهیم ) . ما تجزیه و تحلیل، رتبه بندی کلمات کلیدی و KPI شما را نظارت و تجزیه و تحلیل می کنیم. کارشناسان سئو ما همچنین به ترافیک ارگانیک، نرخ پرش، نرخ تبدیل، دید محلی و نرخ کلیک (CTR) شما نگاه می کنند. با نظارت بر تلاش‌های سئوی شما، بینش‌های عملی به دست می‌آوریم و استراتژی‌های بهینه‌سازی شما را بهبود می‌بخشیم.

گزارش

تیم SEO ما مشاوره های منظم و گزارش های ماهانه را با مدیران پروژه شما برنامه ریزی می کند تا شما را از پیشرفت کمپین خود مطلع نگه دارد . در طول مشاوره، ما یک گزارش جامع ارائه می دهیم که یک نمای کلی از عملکرد سایت شما ارائه می دهد. این شامل روندهای KPI، ترافیک کلی و رتبه بندی شما می شود. هر ماه، ما یک نقشه راه 90 روزه جدید ایجاد می کنیم، بنابراین شما دقیقاً می دانید که کمپین شما چگونه کار می کند و انتظار چه چیزی را دارید.

تنظیم کنید

به عنوان بخشی از تلاش‌های مداوم سئو، ما به طور مداوم استراتژی‌های بهینه‌سازی خود را بر اساس آخرین به‌روزرسانی‌های الگوریتم و روندهای بازار تنظیم می‌کنیم. موتورهای جستجو به طور پویا در حال تغییر هستند و تقاضاهای صنعت به طور مداوم در حال تغییر هستند. به این ترتیب، ما یک رویکرد پیشگیرانه برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در نتایج جستجو رتبه بالایی دارد، اتخاذ می کنیم. به تیم سئوی ما اعتماد کنید تا تنظیمات لازم را انجام دهد و شما را همیشه در جریان پیشرفت کمپین خود قرار دهد .

تعهدات سئوی اسنایپر

در اسنایپر، ما خود را متعهد به صداقت و مسئولیت‌پذیری شخصی در کارمان می‌دانیم. همه شرکت های سئو به این نوع اصول پایبند نیستند و مشتریان آنها اغلب هزینه آن را می پردازند. به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو به مشتریان خود، ما دائماً در تلاش برای دستیابی به رتبه‌های بالاتر، ترافیک بهبود یافته و تبدیل‌ها و بازگشت سرمایه مثبت برای وب‌سایت‌های مشتریان خود هستیم و در عین حال به اصول اخلاقی SEO خود پایبند هستیم.

چرا بهینه سازی موتورهای جستجو یک سرمایه گذاری عالی است؟

ما آنچه را که پیشنهاد می کنیم تمرین می کنیم تا حداکثر بازخورد را ارائه دهیم

همه صاحبان کسب و کار خواهان درآمد بیشتری برای سرمایه خود هستند. همه خواهان حاشیه سود بهتر هستند. سئو باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. سئو سایت را به عنوان یک کارمند در نظر بگیرید: سئو هرگز از بین نمی رود. سئو هرگز بیمار نمی شود . سئو هیچ وقت تعطیل نیست. سئو در تمام ساعات شبانه روز برای شما کار می کند، حتی زمانی که در خواب هستید.

نه، سئو به تلفن پاسخ نمی دهد. اما زنگ تلفن را حفظ خواهد کرد. سئوی درست انجام شده ، مشتریان را به سمت وب سایت شما هدایت می کند و آنها را در مقابل محصولات، خدمات و برند شما قرار می دهد.

ما سال ها را صرف اصلاح استراتژی سئوی خود کرده ایم. کاری که ما انجام می دهیم نه تنها برای مشتریانمان کار می کند، بلکه برای وب سایت ما نیز کار می کند.

چرا بهینه سازی موتورهای جستجو یک سرمایه گذاری عالی است؟

ما با آنچه می فروشیم زندگی می کنیم. ما بیشترین بهره را از نتایج جستجوی ارگانیک خود می بریم. ما آنقدر به سئو اعتقاد داریم که به آن تکیه می کنیم. این مایه حیات کسب و کار ماست

اجازه دهید این موضوع به وجود بیاید: احتمالاً بدون سئو اینجا نبودید. چگونه این صفحه را یافتید؟ با جستجوی گوگل؟ اگر چنین است، شما نمونه ای از سئو هستید که برای ما کار می کند. اکنون، آن را برای کسب و کار خود به کار بگیرید.

سوالات متداول :

سئو چیست ؟

بهینه سازی موتورهای جستجو بیشتر با نام اختصاری SEO شناخته می شود. بهینه سازی اساس همه شیوه های سئو است. هنگامی که حضور برند شما (وب سایت، محتوا و پلتفرم های رسانه های اجتماعی) در سراسر اینترنت بهینه شد، دید آنلاین آن را افزایش می دهید. وب سایت شما به صفحه اول صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) راه پیدا می کند. مشتریان آنلاین شما نیز کسب و کار شما را بسیار سریعتر پیدا خواهند کرد.

سئو چگونه کار می کند ؟

سئو عملی است برای ایجاد تغییرات در حضور آنلاین شما، به ویژه وب سایت شما، که آن را برای موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ جذاب تر می کند. موتورهای جستجو وب سایت شما را می خزند (یا اسکن می کنند) تا بفهمند در مورد چیست. بهترین شیوه های سئو اطمینان حاصل می کند که درک وب سایت شما برای موتورهای جستجو آسان است. سئو، کمیت ترافیک وب سایت ارگانیک و کیفیت بازدیدکنندگان سایت شما را بدون هزینه اضافی افزایش می دهد. این شامل هیچ رسانه پولی یا مکان نمی شود و ترافیک مستقیم را استثنا نمی کند. با یک استراتژی سئو قوی که در وب سایت شما اجرا می شود، گوگل آن را به عنوان یک سایت معتبر شناسایی می کند و کاربران را در جهت سایت شما راهنمایی می کند.

آیا برای موتورهای جستجوی مختلف به استراتژی های سئو متفاوتی نیاز دارم؟

تفاوت های ظریفی بین موتورهای جستجوی مختلف وجود دارد. با این حال، شما معمولاً می توانید در استراتژی سئوی خود بر روی گوگل تمرکز کنید، زیرا بیشتر بازار هدف شما از این موتور جستجوی پیشرو استفاده می کند. همچنین، اکثر ترافیک ارگانیک از گوگل است.

هزینه اجرای یک کمپین سئو چقدر است؟

توصیه می شود از یک آژانس یا متخصص سئو با تجربه استفاده کنید و این هزینه باید در بودجه بازاریابی شما لحاظ شود. مبلغی که باید انتظار پرداخت را داشته باشید مطابق با انتظارات شما از میزان رشد سایت یا فروشگاه اینترنتی شما خواهد بود . یک آژانس دیجیتال یا متخصص سئو پس از در نظر گرفتن پروژه و انتظارات کارفرما مبلغ را برآورد و اعلام می نماید . میانگین نرخ ساعتی اسنایپر برای فعالیت های سئو تقریبا 200هزار تومان درساعت می باشد .

آیا من خودم می توانم کارهای سئو سایت خودم را انجام دهم ؟

بله، می توانید ، کمی دانش و یادگیری با آزمون و خطا نیاز دارد، اما این امکان وجود دارد که یک استراتژی اولیه سئو را در سراسر وب سایت خود پیاده سازی کنید. با این حال، سئو وقت گیر است و برای انجام صحیح آن باید سئو فنی و سئو داخلی را در نظر بگیرید. علاوه بر این، باید از تغییرات الگوریتم‌ها در موتورهای جستجوی مختلف به‌روز باشید.

بهترین شیوه های سئو چیست  ؟

سئو یک عمل چند وجهی است که برای بهینه سازی وب سایت نیاز به اقدامات مختلف دارد تا برای جستجو بهینه شود. بسیاری از افراد SEO را با محتوای با کیفیت بالا مرتبط می‌کنند زیرا الگوریتم‌های جستجو محتوا را به عنوان یک عامل رتبه‌بندی مهم برجسته کرده‌اند. الگوریتم ها به دنبال محتوایی هستند که به هدف جستجوی کاربران پاسخ دهد. اگر محتوای شما مستقیماً با مخاطبان شما صحبت کند، وب سایت شما توسط گوگل به کاربران ارائه می شود. اما محتوا به تنهایی عمل سئو خوبی نیست. شما به لینک هایی از سایت های خارجی معتبر نیاز دارید که به صورت بک لینک به سایت شما اشاره می کنند و این سایت های خارجی باید امتیاز اعتبار دامنه خوبی داشته باشند.

همچنین، بهترین عمل مستلزم بهینه‌سازی کامل روی صفحه است که به معنای بهینه‌سازی محتوای متا، تصاویر و برچسب‌ها است. و سپس، جنبه فنی سئو را در نظر بگیرید - آیا وب سایت شما دارای معماری عالی است؟ تجربه کاربری (UX) چگونه است؟ آیا به راحتی می توان محتوا را در سایت پیدا کرد ؟  آیا از پیوند داخلی صفحات خود مطمئن شده اید؟

سئو چقدر طول می کشد ؟

این کاملاً به اهداف شما و تاکتیک های کمپینی که استفاده می کنید بستگی دارد. اکثر کارشناسان سئو چهار تا شش ماه قبل از شروع کار ،  نتایج را تخمین می زنند. به خاطر داشته باشید که این زمانی است که شما شروع به دیدن نتایج می کنید نه زمانی که به اهداف مشخص شده خود می رسید.

آیا وبلاگ نویسی به سئو کمک خواهد کرد ؟

وبلاگ نویسی به تقویت استراتژی سئو در سراسر سایت شما کمک می کند، اما تنها در صورتی که با بهینه سازی محتوایی ساخته شده باشد. موتورهای جستجو به دنبال محتوایی در وب سایت شما هستند که به اندازه کافی به سوالات کاربران پاسخ دهد. بنابراین، با ایجاد و به اشتراک گذاری وبلاگ های با کیفیت و عمیق که به موضوعات مرتبط در صنعت شما می پردازند، احتمالاً به عنوان منبع معتبر موضوع جستجو شده شناسایی می شوید. با تاکتیک‌های سئو داخلی، موتورهای جستجو وبلاگ شما را راحت‌تر پیدا می‌کنند.

چه چیزی بر رتبه سئو شما تأثیر می گذارد ؟

سه عامل وجود دارد که مستقیماً بر رتبه سئوی شما تأثیر می گذارد، حتی اگر فقط یک استراتژی جستجوی بسیار ابتدایی را در سایت خود پیاده سازی کرده باشید. عواملی که باید از آنها آگاه بود عبارتند از:

زمان بارگذاری صفحه - اگر وب سایت شما خیلی آهسته بارگذاری می شود ( سرعت کمی دارد )، بازدیدکنندگان شما ریزش می کنند و احتمالاً به وب سایت رقیب می روند. گوگل (و همه موتورهای جستجو) وب سایت شما را به دلیل زمان بارگذاری کند ، در صفحه جستجو پایین تر می آورد . به روز رسانی Core Web Vitals در مارس 2021 بر سه جنبه تمرکز دارد که به طور مستقیم و به طور چشمگیری بر تجربه کاربر در سایت شما مرتبط است . زمان بارگذاری صفحه در این به‌روزرسانی تاثیرگذار است و برای تضمین رتبه شما یا رسیدن به بالای SERP ها بسیار مهم است.

انتخاب کلمه کلیدی : کلمات کلیدی شما باید با دقت انتخاب شوند تا وب سایت و صفحات شما تحت عبارات جستجوی صحیح مورد نظر مشتری ایده آل شما فهرست شوند.

ایجاد محتوا  : اگر محتوای با کیفیتی را در وب سایت خود ایجاد کنید، مخاطبان شما به سرعت، به راحتی سایت شما را پیدا می کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر در سایت شما می مانند. این باعث افزایش زمان ماندگاری می شود که باعث افزایش رتبه در موتورهای جستجو می شود.

آیا سئو بهتر از تبلیغات پولی است ؟

سئو و پرداخت به ازای کلیک یا سایر گزینه های رسانه پولی با هم کار می کنند تا وب سایت شما را تقویت کنند و برند شما را به عنوان یک مرجع در صنعت یا جایگاه شما قرار دهند. سئو اغلب در مقایسه با گزینه های رسانه پولی، بازدهی بسیار بهتری در سرمایه گذاری به شما می دهد. این بدان معنا نیست که سئو ارزان و آسان است. برای درست کردن آن زمان و منابع مناسبی می‌طلبد، اما پاداش‌های بلندمدت آن بسیار زیاد و پایدار است. اغلب اوقات، سئو و تبلیغات پولی با هم کار می کنند تا بهترین نتایج را ارائه دهند.

 جهت مشاوره رایگان در واتس آپ با ما در تماس باشید پیام در واتس آپ