آموزش دیجیتال مارکتینگ

چرا بازاریابی دهان به دهان

تبلیغات سنتی درحال بی اثر شدن و شکست است؛ زیرا مشتریان دیگر به آن اعتماد ندارند. ممکن است انتخاب و اجرای تبلیغات سنتی برای یک مدیر کسب وکار ساده تر باشد، اما برای اکثر کسب‌وکارها، تاثیر آن به تدریج در حال کم و کمتر شدن است.

چگونه یک استراتژی بازاریابی محتوایی موثر ایجاد کنیم

بازاریابی محتوا یک روش تبلیغاتی است که توسط بسیاری از کسب و کارها در سطح جهانی استفاده می شود. در میان سایر موارد، بازاریابی محتوایی یک تاکتیک کلیدی برای افزایش آگاهی از برند شما، تسهیل تبدیل سرنخ و ایجاد مسیر فکری در ذهن کاربران است. اما چه یک مبتدی در بازاریابی محتوا باشید و چه یک حرفه ای باتجربه، اگر می خواهید از رقبای محتوایی خود جلوتر باشید، بررسی مجدد نکات استراتژی ضروری است. به همین دلیل است که ما یک فرآیند 7 مرحله‌ای ساده ارائه کرده‌ایم تا به شما نشان دهیم چگونه یک استراتژی بازاریابی محتوای مؤثر ایجاد کنید

چگونه برای سایت یا اینستاگرام تولید محتوا کنیم؟

برای تولید یک محتوای قوی (صرف نظر از اندازه آن) باید ابتدا در مورد آن فکر و برنامه ریزی کنیم. اگر ما برای تولید محتوا ایده و برنامه ریزی نداشته باشیم، فرآیند تولید محتوا ممکن است زمان‌بر شود. همچنین، برنامه انتشار شما ممکن است موقتی باشد و خود محتوا ناهماهنگ و ضعیف اجرا شود، که به معنای این است که محتوا به شما در دستیابی به اهداف تجاری کمک نمی‌کند، و فقط هدر دادن منابعی است که برای ایجاد محتوا از آنها استفاده کرده اید. اگر یک تیم کوچک (یا یک نفره) هستید، ممکن است به نظر برسد که اصلاً به فرآیندی نیاز ندارید. اما مشکل اینجاست: بدون فرآیند، این احتمال وجود دارد که محتوای شما به هدف برنامه‌ریزی شده خود نرسد.

معرفی 6 ابزار رایگان برای پیدا کردن کلمات کلیدی

دانستن نحوه جستجوی کلمات کلیدی بخش اساسی هر استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است. با عبارات مناسب، می توانید قدرت جستجوی خود را افزایش دهید و ترافیک بیشتری را از مخاطبان مورد نظر خود جذب کنید. تحقیق کلمات کلیدی، علیرغم اینکه یکی از اجزای مهم سئو و بازاریابی محتوا است، می‌تواند زمان بر و اغلب گران باشد. خوشبختانه، چندین ابزار رایگان برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی وجود دارد که به شما کمک می کند تا کلمات مناسب را با کمترین هزینه پیدا کنید. ما شش ابزار رایگان تحقیق کلمات کلیدی را گردآوری کرده ایم که می توانید از آنها برای یافتن کلمات کلیدی SEO برای وب سایت خود استفاده کنید.