آموزش دیجیتال مارکتینگ

سئو چیست و چرا اهمیت دارد

سئو چیست؟ SEO مخفف بهینه سازی موتور جستجو است که مجموعه ای از اقدامات طراحی شده برای بهبود ظاهر و موقعیت صفحات وب در نتایج جستجوی ارگانیک است. از آنجایی که جستجوی ارگانیک بهترین راهی است که افراد برای پیدا کردن و دسترسی به محتوای آنلاین انتخاب می کنند ، یک استراتژی SEO خوب برای بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت شما ضروری است.

آخرین آپدیت الگوریتم های گوگل در سال 2022 که منجر به کاهش رتبه سایت ها گردیده است

آیا در سال 2021 ترافیک سئو سایت شما کم شده است ؟ در این مقاله سه دلیل احتمالی که چرا برای سایت شما این اتفاق افتاده و همچین نحوه برگرداندن ترافیک را بیان میکنیم ، با مارکت اسنایپر همراه باشید .

گوگل چگونه کار میکند

Google یک موتور جستجوی کاملاً خودکار و هوشمند است که از نرم‌افزاری به نام خزنده‌های وب استفاده می‌کند که به طور منظم وب را کاوش می‌کند تا سایت‌هایی را برای افزودن به فهرست خود پیدا کند. در واقع، اکثریت قریب به اتفاق سایت‌های فهرست‌شده در نتایج گوگل به‌صورت دستی برای گنجاندن ارسال نمی‌شوند، اما زمانی که خزنده‌های وب ما در وب می‌خزند، به‌طور خودکار پیدا و اضافه می‌شوند. ( اگر سایت را در سرچ کنسول اضافه نکنید بازهم گوگل آنرا شناسایی و دسته بندی می کند )

چه مواردی را در سئو در نظر بگیریم

سئو مخفف «بهینه سازی موتور جستجو» یا «بهینه ساز موتور جستجو» است . اینکه بخواهیم بر روی سئو سرمایه گذاری کنیم تصمیم بزرگی برای کسب و کار ما خواهد بود که به طور بالقوه می تواند سایت شما را بهبود بخشد ، در زمان صرفه جویی کند و درآمد شما را افزایش دهد ، اما در صورت استفاده غیر اصولی و نادرست از سئو می تواند به سایت و شهرت شما آسیب وارد کند. ابتدا باید در مورد مزایای بالقوه و همچنین آسیب هایی که یک SEO غیر حرفه ای می تواند به سایت شما وارد کند، تحقیق کنید .