اینستاگرام مارکتینگ

بازدید : 442   |      

اگرچه تنها 35 درصد از جمعیت در اینستاگرام هستند، اما هنوز یک گروه فوق العاده درگیر هستند. اینستاگرام چهارمین شبکه اجتماعی پرکاربرد و محبوب در دنیا محسوب می شود و حداقل 59 درصد از کاربران یک بار در روز وارد پلت فرم می شوند. در ایران بیش از 43 میلیون کاربر اینستاگرام وجود دارد و در سال 2021 در رتبه هشتم بیشترین کاربران دنیا قرار داریم .

Instagram Marketing Agency

تصویر برند خود را با اینستاگرام فوق العاده کنید

آژانس اینستاگرام مارکتینگ اسنایپر

 

افزایش آگاهی

چشم (و توجه) بروزترین اینفلوئنسرهای موجود را جلب کنید.

کانون توجهات را جلب کنید

با محتوای زیبا و موثر که باعث جذب کلیک و نظر می شود، مخاطبان خود را جذب و گسترش دهید.

مخاطبین را تبدیل کنید

مشتریان شیفته را برای خرید به وب سایت یا اپلیکیشن خود برای نصب بفرستید.

 

اینستاگرام دیگر کوچک نیست !!

اگرچه تنها 35 درصد از جمعیت در اینستاگرام هستند، اما هنوز یک گروه فوق العاده درگیر هستند. اینستاگرام چهارمین شبکه اجتماعی پرکاربرد و محبوب در دنیا محسوب می شود و حداقل 59 درصد از کاربران یک بار در روز وارد پلت فرم می شوند. در ایران بیش از 43 میلیون کاربر اینستاگرام وجود دارد و در سال 2021 در رتبه هشتم بیشترین کاربران دنیا قرار داریم .

و این اصل مهم را باید بدانیم که کاربران اینستاگرام اگر محتوای تجاری جذاب را ببینند آنرا پسند کرده و دنبال می کنند ، در واقع 80٪ از کاربران حداقل یک برند تجاری را دنبال می کنند. تبلیغ‌کنندگان و کسب و کارها ،  اینستاگرام را به دلیل فرمت جذاب آن برای موبایل دوست دارند، به این معنی که کاربران 100% روی آنچه که در صفحه می‌بینند تمرکز دارند .

برای به دست آوردن نتایج عالی در اینستاگرام به یک تیم اختصاصی نیاز دارید تا هم با جذابیت های بصری آشنایی کامل داشته باشند و هم با الگوریتم های رشد آن تا بتوانند نتایج و بازخوردهای خوبی را از آن گرفت .

اینستاگرام به خاطر جذابیت‌های زیبایی‌شناختی و تصاویری که دارد مانند یک مجله تصویری است به این معنی که اکثر کاربران با حس بینایی و شنوایی خود آنرا دنبال می کنند . کاربران می‌توانند محتوایی را که از پیج های دیگر کپی شده است را در حدود یک ثانیه تشخیص دهند ، آنها مشتاق دیدن محتوای جدید به جای محتوای کپی شده هستند .

با یک تیم اختصاصی و حرفه ای ، برند شما می‌تواند شروع به تولید محتوای مدرنی کند که از آخرین روندها پیروی ‌کند و ما بطور مستمر برای بهبود آنها نظارت می‌کنیم و نتایج را برای استراتژی‌های آینده تجزیه و تحلیل می‌کنیم . ما همچنین می توانیم تبلیغات موثر و هدفمند و کمپین های جذابی را برای افزایش دنبال کنندگان طراحی کنیم .

خدمات اینستاگرام مارکتینگ اسنایپر

خدمات اینستاگرام مارکتینگ اسنایپر

ما در اسنایپر ، درباره همه چیز از ایجاد استراتژی گرفته تا تجزیه و تحلیل کمپین ها را پیاده سازی و اجرا می کنیم تا به هدف انتخابی اینستاگرام خود دست یابید، این هدف ممکن است افزایش آگاهی در مورد برند، افزایش توجه مخاطبین ، یا جذب فروش بیشتر باشد .

تجزیه و تحلیل

ما با ابزارهای ردیابی داده‌ها کار می‌کنیم تا نتایجی به دست آوریم که مشخص می‌کند هر کمپین کجا درست (یا اشتباه بوده است) و در نهایت استراتژی شما را بهبود می‌بخشد.

شناسایی مخاطب

ما می‌توانیم مخاطبان شما را شناسایی و ارزیابی کنیم و تعیین کنیم که چگونه از قابلیت‌های هدف‌گیری قدرتمند اینستاگرام استفاده کنیم.

استراتژی

ما می‌توانیم یک استراتژی بازاریابی اینستاگرام موثر ایجاد و اجرا کنیم که به طور خاص با اهداف برند شما مطابقت دارد.

نظارت مستمر

ما می‌توانیم صفحه و کمپین‌های اینستاگرام شما را زیر نظر داشته باشیم، فرصت‌ها یا مشکلاتی را که ظاهر می‌شوند را تشخیص دهیم و به نوبه خود آنها را رفع کنیم ، ما به پیام های فالوورها نیز پاسخ می دهیم.

تبلیغات

تبلیغات پولی به شما کمک می کند تا مخاطبین خود را افزایش دهید و در اینستاگرام جذاب شوید . ما می‌توانیم فرآیند را از ایجاد تصویر اولیه تا تحلیل نهایی اجرا کنیم و کمپین را در کل راه بهینه کنیم.

ایجاد محتوای حرفه ای

می‌توانیم پست‌های منظمی را برنامه‌ریزی و پیاده سازی کنیم که دقیقاً با زیبایی‌شناسی هنری اینستاگرام مطابقت داشته باشد. این پست ها ممکن است بصورت ویدئویی یا در قالب عکس باشد . ما همچنین می توانیم به شما کمک کنیم صفحه ای ایجاد کنید که فالوورهای واقعی را جذب کند.

تیم بازاریابی اینستاگرام ما

تیم بازاریابی اینستاگرام ما

شفافیت

ما می خواهیم به اشتراک بگذاریم که چگونه فالوورهای شما را 120٪ افزایش دادیم یا هزاران تعامل را در آخرین تبلیغ ویدیویی به دست آوردیم. بنابراین ما شما را در مورد تاکتیک‌های الگوریتمی و اجرایی خود ، آگاه خواهیم کرد نه تنها تاکتیک‌هایی که مؤثر بودند، بلکه آن‌هایی که کارساز نبودند. ما فکر می کنیم که تجزیه و تحلیل داده های شفاف بخش مهمی از فرآیند رشد است.

 تجربیات اجرایی

تیم ما سال ها تجربه مدیریت کمپین های اینستاگرام و اکانت های برندهای معتبر برای صنایع مختلف را دارد.

خلاقیت و اتاق فکر

تیم اینستاگرام مارکتینگ اسنایپر با تشکیل اتاق فکر و طوفان فکری ، بهترین و موثرترین آگهی ها را برای رشد سریع در اینستاگرام ایجاد و پیاده سازی می کنند .

بروز و حرفه ای

تیم ما دائما در حال رصد کردن سیستم هوش مصنوعی اینستاگرام هستند تا بتوانند بهترین بازخوردها را برای جذب ارگانیک فالوور برای مشتریان خود ایجاد کنند .

 جهت مشاوره رایگان در واتس آپ با ما در تماس باشید پیام در واتس آپ